Победа на Олимпиакос над Малага

11 Декември 2009 / 08:12:44  GRReporter
1160 прочитания

С триумф на домакините завърши мачът между Олимпиакос и Малага от седмия кръг на баскетболната Евролига, който се игра  в Атина
на стадиона "Мир и приятелство". Отборът на Олимпиакос победи с 89:68, с което успя да заличи разликата от последния си мач с отбора на Малага, когато загуби с 19 точки. Макар и с направени общо 21 грешки отборът на Олимпиакос показа една много добра, много интересна и динамична игра.
    През първото полувреме, което завърши с резултат 46:35 в полза на домакините Олимпиакос имаше известни проблеми със защитата, които през второто полувреме успя да поправи. С резултат 89:68 отборът на Олимпиакос успя да реализира и трите задачи, които си беше поставил за този мач - да победи, да покаже една наистина добра игра и да навакса разликата в резултата от последния мач на двата отбора, когато той загуби с 19 точки от отбора  на Малага.
    Олимпиакос успя да изпълни и трите цели, които си беше поставил, а играта, която показа е може би най – доброто представяне на отбора за тази година в Евролигата.

Категории: Олимпиакос победа МалагаБаскетбол