• warning: array_reverse() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/grreporter/sites/all/modules/GRGalleria_extra/GRGalleria_extra.module on line 294.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/grreporter/sites/all/modules/GRGalleria_extra/GRGalleria_extra.module on line 296.

Олимпиакос падна с 2-1 от Сент Етиен

28 Февруари 2009 / 13:02:49  GRReporter
1163 прочитания

Мечтата на Олимпиакос да се класира на следващата фаза за купата на УЕФА приключи след загубата му с 2-1 от Сент Етиен на френски терен.

Тази загуба сложи край на участията на Олимпиакос в Европа за този сезон. Вчерашният мач не ни изненада, тъй като Сент Етиен победи Олимпиакос в Атина с 3-1, и потвърди опасенията на феновете на „червените”.

Какво означава това всъшност? Означава, че „червените” губят каквато и да било надежда за класиране след този фатален мач на стадион Караискаки.

Всеки човек, за да му се усмихне съдбата трябва първо да я предизвика – нещо, което Олимпиакос не направи на вчерашния мач. Разочерованието на привържениците на „червените” беше изписано на лицата им. Те повече се разстроиха от факта, че играчите се предадоха без никаква битка.

Грешките на защитната линия бяха много - една след друга, а ситуацията на крайните линии беше повече от лоша. Какво може да се очаква от един отбор, който през първите 45 минути направи само един шут, който излезе аут?!

Представянето на Олимпиакос накара хората да се чудят защо изобщо е отишъл във Франция. Защитата беше нулева, халфовете не можеха да смогнат на атаките на французите, а за създаване на положения разбира се нито дума.

Първото полувреме изпрати отборите в съблекалните с резултат 1-0 за Сан Етиен с гол в 43-ата минута от Пагет с великолепен шут.

В първите минути на второто полувреме французите вкараха втори гол. По-точно в 57-ата минута Илан отбеляза втория гол за отбора си. Чак в 76-ата минута Олимпиакос успя с един великолепен шут на Оскър да намали резултата с 2-1.

Привържениците на Олипиакос вече се надяват на един положителен резултат на мача в неделя срещо Панатинайкос.