Най-доброто от GRReporter
flag_bg flag_gr flag_gb
15 Ноември 2013 / 05:11:27
Прокурорът поиска той да бъде оневинен за обвиненията сформиране, участие и ръководство на престъпна група, както и за даване и получаване на подкуп във връзка с уреждането на резултата на четири футболни срещи.
GRReporter
Социалните и традиционни медии в двете страни дадоха силен политически оттенък на един обикновен футболен двубой.
GRReporter | 13:06 | 22 06 12 |

Гръцките национали изненадващо победиха Русия с 1:0 и се класираха сред 8-те най-добри отбори на Стария континент
GRReporter | 09:06 | 17 06 12 |

Футболният двубой между Германия и Гърция се очаква с огромно напрежение. Средиземноморците очакват техните национали да победят северно-европейските...
GRReporter | 10:06 | 22 06 12 |

Средиземноморците получиха два гола още в първите пет минути. Гърция загуби с две на едно.
Виктория Миндова | 18:06 | 12 06 12 |

Още от самото начало домакините показаха надмощие и след поредица от нападения в 17-та минута Гърция получи първия гол. В 51-та минута Салпигидис...
Виктория Миндова | 19:06 | 08 06 12 |

Тежко наказание очаква „зелените” след мащабните разрушения на Олимпийския стадион. 23 запалянковци ще бъдат изправени пред правосъдието за...
GRReporter | 11:03 | 19 03 12 |

Обвиненият в уреждане на мачове бивш футболен бос е настанен в Главната дирекция на гръцката полиция и утре ще бъде изправен пред прокурор
GRReporter | 20:04 | 30 04 12 |

Снаряжението, основните слаби места за вкарването на „боеприпаси” на стадионите и отговорността на гръцката полиция
GRReporter | 13:03 | 25 03 12 |

Островният град не е подписал договор за сътрудничество с Интерпол. Това означава, че докато се намира там бизнесменът от Петрич не може да бъде...
Анастасия Балездрова | 11:01 | 26 01 12 |

Червените хулигани са пътували към спирка „Ирини” на Олимпийския стадион, за да се срещнат с вечните си опоненти. Двете групи са били въоръжени с...
GRReporter | 11:01 | 23 01 12 |

Гръцкият журналист Кириакос Томаидис разкри, че Костадин Хаджииванов се е уговорил по телефона с „мозъка” на мрежата за манипулиране на изхода от...
Анастасия Балездрова | 21:01 | 18 01 12 |

Според официалното съобщение на отбора е довело до реални проблеми с финансовото оцеляване на някои играчи и те изискват незабавно да започнат да им...
GRReporter | 19:12 | 06 12 11 |