Загуба на Панатинаикос в Истанбул

04 Декември 2009 / 17:12:11  GRReporter
822 прочитания

С 1:0 за завърши мачът от европейската лига на УЕФА между отборите на Галатасарай и Панатинаикос, който се проведе в Истанбул. В 4-та минута от второто полувреме гол за Галатасарай отбеляза турският нападател Мустафа. Първото полувреме започна с игра без ритъм и без създадени добри положения за гол от страна на гостите и домакините. Изключение прави анулираният в 18-та минута гол за отбора на Турция и неуспешният опит за гол на зелените изпълнен от Сисе в 36-та минута.
    Добри положения за гол домакините създадоха също и през 41- та и 42- та минута от нападателите Юзбек и Кеуел. През второто полувреме зелените съвсем явно промениха тактиката на играта. След смените, които треньорът на Панатинаикос направи  и особено след влизането на Спиропулос на мястото на Катсуранис гръцкият отбор игра по-динамично и нападателно като създаде положения, но не успя да ги използва. През 29-та минута Нини направи неуспешен опит за гол, а към финала на срещата неуспешен опит за гол от дузпа направи Спиропулос.

Категории: панатинайкос галатасарай загубаФутбол